Kamera Kontrol

Kamera Kontrol


Surveillance Station akıllıca çevren devriye yolları ve otomatik kayıtları ile korumayı sağlar. Örneğin, bir hareket algıladığında, kamera devriye modunu devreye girecektir: önceden belirlenmiş bir yolu önce takip sonra kaydetmeye başlamaktır


 

GÜVENLİĞİ DAHA DA ARTIRMAK

Olaylar gerçekleştiğinde Yöneticiler anında bildirim alıcaktır. Ama her bildirim arasında bir süre sınırlaması olucaktır. Olay olurken hemen devriye IP kamera girecektir. Bu Özelliği destekleyen IP kameralar la ile auto-devriye gerçekleştirebilirsiniz.

 

ZAMANLANMIŞ DEVRİYE

Devriye için farklı ihtiyaçlarını karşılamak için ayarları yenileyin. Çalışma saatleri içinde devinim hafiye tarafından tetiklenen ambar kamera var. Gece ve hafta sonu boyunca, kamera özelliği korumak için sürekli devriye yolda döndürmek için ayarlayın. Eylem hareket algılama tarafından tetiklenen, alarm algılama veya sürekli devriye döngüde de ayarlayabilirsiniz. Ve ne zaman bir şey şüpheli, birileri yanlış zamanda odana yürüyüş gibi kayıt tetikleyecek oluşur.

 

PTZ TAM DESTEK

Surveillance Station kaydırma, eğme ve yakınlaştırma (görme duyusuyla ilgili ve digital) ile komple PTZ işlevleri destekleyen IP kameralar için farklı durumlarda yerleştirmek için. Birden fazla PTZ kamera kurulumu ile tek bir yerde, daha çok kör noktalar kapağı olabilir.Farklı PTZ Preset pozisyonlari ve önceden tanımlanmış bir bölgede devriye rotası ayarlayın.