İletişim ve İletişim Güvenliği Çözümleri


İLETİŞİM VE İLETİŞİM GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMLERİ


Hergün , üzerinden milyarlarca verinin geçtiği iletişim sistemlerinin güvenliği is vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Güvenli ve verimli bir iletişim sistemi oluşturmak için tek bir marka ya da çözüm kullanmak güvenlik açıklarına sebep olmaktadır. Bu nedenle, kurumların toplam güvenlik politikalarının belirlenmesi, bu politikalar doğrultusunda uygulama ve yatırımların yapılması gerekir. SMF Bilişim Hizmetleri, sektörün önde gelen önde gelen iletişim ağı, donanım ve yazılım üreticileri ile çözüm ortağı ilişkisi içerisinde, yenilikçi ve gelişmeye açık, ürün ve marka bağımsız, uçtan uça çözümler sunmaktadır. 
Kurumların toplam güvenlik politikalarının belirlenmesinde iletişim ağı mimarisi ve güvenliğinin yanında; ağ güvenliği, sistem güvenliği, yazılım güvenliği, donanım güvenliği, kullanıcı güvenliği, ve bütün bunların güvenirliği önemlidir.
SMF, LAN, WAN, WLAN ve Uydu İletişimdir geliştirdiği tüm projelerde, çözümlerin en önemli bileşenini “güvenlik” olarak belirleyerek, yatırımlarını bu doğrultuda sürdürmeye devam etmektedir..
SMF’nin güvenlik konusunda yurt içi ve yurt dışında başarısı kanıtlamış teknoloji öneri üreticiler ile ile yetkili satıcılık ve işbirliği anlaşmaları bulunmaktadır.

İLETİŞİM ORTAMLARINDA VERİMLİLİK ÇÖZÜMLERİ

O zamanların kablolama teknolojisi, verinin yavaş da olsa karşı tarafa sağlıklı bir biçimde iletilmesi gerekiyordu.
Günümüz ise iletişim alt yapısında kullanılan kablolar ve teknolojileri çok yüksek hızda veri transferini karşılayacak durumda olmasına rağmen iletişim protokolleri gelişen teknoloji verimsiz durumda kalmıştır.
SMF, LAN, WAN, WLAN ve Uydu İletişimdir geliştirdiği tüm projelerde, çözümlerin en önemli bileşenini “güvenlik” olarak belirleyerek, yatırımlarını bu doğrultuda sürdürmeye devam etmektedir..
Optimizasyon sistemlerinin ortaya çıkmasıyla bu verimsizliklerin düzeltilmesi mümkün hale gelmiştir. SMF, bu noktadan hareketle sağladığı bütün çözümlerde kaynakların etkin ve verimli kullanılması için, alanında uzman teknik ekipleri ile sektördeki önder ürünleri kullanarak etkin ve başarısını kanıtlamış çözümler sunmaktadır.